blog

Bu tür eşyalar alanında uzman kişiler bünyesinde en minik detaya kadar ayrılmakta ve arkasından kutulara yerleştirilmek üzere araçları götürülmektedir. Aynı biçimde yeni adrese ulaşıldığı zamanda yeniden görevliler parçaları kutulardan çıkartarak muntazam bir biçimde tüm haline getirdikten sonrasında müşterinin istek etmiş olduğu yere en doğru biçimde yerleştirilmektedir. Bütün bu plan ve program dahilinde gerçekleştirilen Ankara ambalajlama hizmet çatısı altında Ankara'nın bütün değişik semtleri için gerçekleştirilmekte ve ülkenin her noktasına nakliyat işlemi yapılmaktadır.

Tüm değişik seçenekler kapsamında taşıma hizmetleri adına minik ve ayrıntılı eşyalar için hususi kutular ve poşetler kullanılmaktadır. Tamamen nakliyecilik hizmeti adına hususi olarak geliştirilmiş kutulama ve ambalajlama hizmeti çatısı altında eşyalar tamamen özenli bir halde ve gruplar halinde ayrılmak üzere poşetleri sarılmaktadır. Bu sarma işlemi gerçekleştirildikten sonrasında ise tekrar hususi olarak kaliteli bir araç-gereç yapısında üretimleri gerçekleştirilmiş kutulara dikkatli bir halde yerleştirilmektedir. Ardından ise bu kutular tekrar hususi bantlar eşliğinde sarılmakla ve sonrasında da büyük bir titizlikle son model kapalı kasa kaliteli araçları yerleştirilmektedir. Tabii bu işlemler içinde elbet monte ve de monte işlemleri yapılması ihtiyaç duyulan bazı eşyalar da bulunmaktadır.

Bütün bu seçenekler de aslına bakarsanız müşterinin tamamen huzurlu bir halde eşyaların yeni adresine gelmesini beklemesine olanak tanır. Ancak daha minik ve ayrıntılı eşyalar adına asansör sistemleri kullanılmadığından ötürü her ne kadar sigortalama işlemi gerçekleştirilse de yeniden de en küçük bir sıkıntı yaşanmadan taşıma hizmetinin sona ermesi büyük bir ehemmiyet sağlıyor. Bunu gerçekleştirmek için de yeniden bazı durumlar laf konusudur.

PAYLAŞ :