blog

Ankara Asansörlü taşıma yardımıyla Eşyalarınızı kolaylıkla paketleyerek 300 kggram a kadar yük taşıyabilen 20. kata kadar yükselebilen Yurt dışından getirmiş olduğumuz Asansörümüz ile arzu ettiğiniz eşyaları kolaylıkla taşıyabiliyoruz. Ankara Evden Eve Nakliyat sektörü her geçen gün ekipmanları ve kullandığı araçlar ile kendini her geçen gün daha da geliştirerek bu aşamaya gelmiş ve işinde titiz güvenli ekibimiz ile her türlü aşamayı kolaylıkla ve hasarsız taşımaktayız. Asansörlerimiz ile 400 kiloya kadar eşya taşıyabiliyor işimizi daha hızlı bitmesi için kolaylık sağlıyoruz.

Alanında uzman tecrübeli kadromuz ile siz kıymetli müşterilerimize titiz ve kaliteli bir nakliyecilik sunmaktayız. Eşyalarınızı son hiyerarşi korunaklı kolilerimize yerleştirmeden ilkin patlatmalı naylonlarımız ile paketleyerek , Kaliteli bir halde ambalajlayıp, korunaklı kolilerimize yerleştiriyoruz. İster 10. katta oturun talep eder 18. katta oturun 20. kata kadar yükselebilen son teknoloji asansörlerimiz ile sizlere 1990 yılından bu yana hizmet vermekten gurur duymaktayız. Profesyonel ve uzman kadromuz son model fülolarımız ile evinize gelip eşyalarınızı belirleyip sıralama haline getirip son hiyerarşi korunaklı kolilerimize kırılması ,hasar görmesi ve yıpranması engellenecek halde yerleştirilir.

Yerleştirilme işlemi bittikten hemen sonra özenle kapatılan kolilerimiz son hiyerarşi dikkatli bir halde kaliteli ustalaşmış ve uzman kadromuz ile Asansör aracılığıyla son model filolarımıza (araç) tertipli bir halde yerleştirilip yola çıkılır. Yaklaşık 28 senedir verdiğimiz hizmetler de her elemanımız ayrı ayrı takdir kazanmış, bizleri de olabildiğince memnun etmektedirler. Elemanlarımızın sigortaları yapılmaktadır. Olası bir iş kazası niteliğinde elemanlarımızın iş güvenliği sağlanmış, sigortaları yapılmıştır. Çalışanlarımızın başarıları ve dikkatli emekleri tamamen deneyim ve deneyimlerine dayalıdır. Çalışkan ve dinamik olan personel kadromuz her koşulda atik ve dikkatli olmayı başarmıştır. Deneyimli elemanlarımızın her hareketi bilgili ve profesyoneldir. minimum 28 senedir bizimle çalışmakta olan bir kaç adet elemanımız bulunmaktadır. Personel kadromuz içinde minimum 5 yada 8 sene deneyimi olan elemanlarımız bulunmaktadır.

PAYLAŞ :